З’явився новий Fiat 500: настав час діяти в ім’я кращого майбутнього
10.03.2020

З’явився новий Fiat 500: настав час діяти в ім’я кращого майбутнього

«Прийшов час вжити заходів для створення кращого майбутнього». Планета Земля переживає дуже делікатний момент, унікальний у своїй історії. Ми всі покликані діяти, щоб створити краще майбутнє. Fiat приймає виклик і виводить в поле свою сімейну коштовність – 500. Тому що 500 завжди йшов в ногу з часом і приймає зміни, коли змінюються соціальні потреби.

В Мілані в якості світової прем’єри був представлений Новий 500, перший автомобіль FCA, виконаний повністю електричним, який змінить правила в світі транспортних засобів з нульовим рівнем викидів.

Щоб уявити майбутнє 500, бренд Fiat почав з того, що зробило його тим, чим він є сьогодні. Так було для першого покоління, яке в шістдесяті роки дало людям мобільність і свободу. 500 став справжньою новинкою і зарекомендував себе як улюблений бренд. Автомобіль, який завжди на гребені хвилі і який з моменту свого створення 63 роки тому зумів утвердитися як символ.

З другим поколінням, запущеним в 2007 році, Fiat 500 ввів в світ міських автомобілів концепцію спокою і чарівності, ставши символом моди і стилю, який підкорив світ з Італії. Модель, яка за останні тринадцять років надихала художників, музикантів, знаходиться в постійному розвитку і була вироблена в більш, ніж 30 спеціальних серіях.

Тепер, у 2020 році, настає нова ера, і настав час Fiat 500 використати всю свою популярність, щоб надихнути на зміни та стати частиною рішення.

Коли мобільність покликана бути все більш стійкою, підключеною і автономною, з усе більш строгими правилами, Fiat 500 знову вступає в гру зі своїм третім поколінням, приносячи з собою дизайн і задоволення від водіння: мова йде не про звичайну революцію, але про «перевтілення» духу, про те, що може надихнути на оновлення. Для справжньої революції, насправді, норм і правил недостатньо, потрібно щось знакове і красиве: новий Fiat 500.

Шлях змін не робиться поодинці. Нам потрібні такі ж діяльні партнери, які хочуть брати участь в поліпшенні планети, поділяючи спільні цінності та цілі. Леонардо Ді Капріо прийняв проект нового Fiat 500. Світова зірка, який понад двадцять років особисто брав участь у захисті Землі, став прихильником бачення нового електричного міського автомобіля та у відео «All-in» запрошує всіх внести свій внесок, як це зробив бренд Fiat з своїм 500.

www.fiat.ua


← Повернутися до списку